Matsuura a Super Aguri opět spolu

ar1, 23. ledna 2006, 19:57 Google+

Majitelé stáje Super Aguri Fernández Racing Aguri Suzuki a Adrián Fernández potvrdili za týmového pro sezonu 2006 jezdce Kosuke Matsuuru.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor
Matsuura, Kosuke

Matsuura, Kosuke | foto: Kosuke Matsuura

Sdílejte článek

Kosuke Matsuura vstoupí s vozem č. 55 Panasonic ARTA Dallara/Honda/Firestone už do své třetí sezony v IndyCar Series.

"Jsem velmi potěšen, že mohu potvrdit pokračování naší účasti v IndyCar s Kosuke Matsuurou," říká Suzuki. "Kosuke získal za poslední dva roky mnoho zkušeností z oválových tratí a věřím tomu, že v našem týmu v nové sezoně předvede dobré výkony. Díky pokračující podpoře Panasonic a Autobacs se těším na další vzrušující sezonu..."

Matsuura, pocházející z Aichi v Japonsku, přišel k Super Aguri Fernández Racing v roce 2004. Před tím působil v německém šampionátu Formule 3, kde se umístil v celkovém pořadí na druhém a pak třetím místě.

"Jsem velmi nadšen, že bude Kosuke opět závodit za náš tým," doplnil Adrian Fernández. "Kosuke překonal zklamání z loňské sezony, kdy jej potkávalo mnoho smůly. Myslím si, že jeho potenciál se ukáže v plné síle tento rok a já věřím, že jeho první vítězství je mu na dosah ruky."

Matsuura loni startoval ve všech 17ti závodech, pětkrát ovšem neviděl cílovou pásku. Nejlepším umístěním byly dvě šesté pozice z Infineon Raceway a Watkins Glen International.

Matsuura se svým týmem začne přípravu na novou sezonu už zítra a ve středu, kdy se roztočí kola při Open Test ve Phoenix International Raceway.

Super Aguri Fernández Racing
Foto: Kosuke Matsuura

Vytisknout

Diskuze: Matsuura a Super Aguri opět spolu

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související články

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Porsche Taycan GTS

Jak vybrat povinné ručení na sportovní auto?

reklama

Doporučujeme

Carpentier, Patrick

Dobří holubi se vracejí?

Čtěte dále

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud