Heidfeld do DTM - další pilot z F1?

iM2, 11. listopadu 2011, 14:45 Google+

Zatím Nick Heidfeld nehcce prozradit nic konkrétního ohledně jeho budoucnosti. Přiznává však, že je v kontaktu jak s BMW, tak i s Mercedesem.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor

Sdílejte článek

Poté, co tým Renault v F1 během letošní sezony předčasně ukončil svoji spolupráci s Nickem Heidfeldem, se teď rojí spekulace, že by mohl jezdit příští rok v DTM. V podstatě od jeho odchodu z F1 se totiž spekuluje, kde nakonec bude Němec jezdit. Heidfeld už byl jak u BMW, tak i u Mercedesu.

"V F1 pro příští rok nebude u žádného dobrého týmu místo," řekl Nick pro Autosport. Svůj sen o F1 však ještě neodepsal. Díky svým zkušenostem doufá bývalý jezdec týmu Renault, BMW-Sauber, Williams, Jordan a opět Sauber v návrat do královny motorsportu. "Ještě jsem se ale definitivně nerozhodl."

Místo v DTM by ale nemuselo být utopií. Otázkou však zůstává, pro kterou značku by Nick závodil. "Samozřejmě, že jsme v kontaktu. BMW znám z F1. Znám ale také Mercedes, jejichž auto jsem před 13 lety testoval. Vloni jsem byl jejich třetím jezdcem [v F1]. Proto jsme také v kontaktu. Momentálně ale nevedu žádné závazné diskuze," zakončil Quick Nick.

Google+ Vytisknout

Diskuze: Heidfeld do DTM - další pilot z F1?

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související články

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Audi nemá důvod něco měnit, ponechává si tak stejnou jezdeckou sestavu

Audi potvrdilo jezdeckou sestavu DTM pro příští rok

Většina jezdecké sestavy BMW pro příští sezonu DTM je známá

BMW potvrdilo pět jezdců pro příští rok

reklama
reklama

Doporučujeme

Enge, Tomáš

Mladíci s Corvette se opět radují

Čtěte dále

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud