Bařina s problémy, ale testy vyhrál

ar1, 5. května 2004, 02:41 Google+

Včera se uskutečnil třetí testovací den v rámci přípravy na nový ročník Poháru redakce ANN.

Těsně před startem testů malinko sprchlo. Na to, aby trať byla mokrá to ale nestačilo. Spočátku byla jen trochu vlhká. To způsobilo oběma jezdcům Bařinovi i Zelinkovi nemalé koomplikace. byly k vidění pěkné smyky a boje kolo na kolo, alespoň v první fázi testu.

Trať byla od poslední jízdy Karla bařiny trochu upravená, protože byla vyjmuta jedna část okruhu a to velmi populární vracečka před cílem.

Petr Zelinka se snažil držet tempo s Karlem, velkou roli však sehrála zkušenost Karla na motokárových tratích. Rozdíl mezi oběma jezdci nakonec stanul na 0,804 sekundy. Na druhou stranu nutno dodat, že Petr zelinka jel na asfaltové trati vůbec poprvé. Oficiální rekord tratě je zatím stále stanoven na hodnotě 29,420s.

Trať Maranello Kart je zařazena do seriálu závodů ANN CUP 2004. Pojede se zde minimálně 5 podniků. Vzhledem k náročnosti této tratě se máme na co těšit.