Nunn Racing bude využívat motory Toyota v IRL 2003

ar1, 22. listopadu 2002, 11:26 Google+

Tým Morris Nunn Racing oficiálně potvrdil, že bude v příští sezoně I.R.L. využívat motory toyota, jak se již dlouho předpokládalo. Tým také připouští podpis smlouvy s Felipem Giaffonem, ten by jezdil za tým již čtvrtou sezonu. Tým by rád nasadil do šampionátu dvě auta.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor

Sdílejte článek

Nunn Racing je čtvrtý tým, který podepsal smlouvu s japonským výrobcem motorů Toyota. Toyota je tedy v seriálu nováčkem. Očekává se zde velký souboj s Hondou. Ostatními týmy jsou Team Penske, Kelley Racing a Chip Ganassi racing.

Šéf týmu Nunn Racing řekl: „Náš tým stavíme na základě výsledků z roku 2002 a věříme tomu, že oba naše vozy budou v šampionátu 2003 ve hře o přední pozice“. Felipe, týmový manažer Peter Parrott a vůbec celý tým pracovali letos výborně. Naše účinkování v Indy 500 byla skutečná trefa do černého, když se nám potvrdily naše představy na účinkování v šampionátu“. Přechod z jednoho vozu na dva v příští sezoně je logický krok kupředu, navíc partnerství s Toyotou v nás vzbuzuje nadějí na lepší umístění“.

Jim Aust, viceprezident Toyota Motosport prohlásil: „Morris Nunn Racing patří do čtveřice nejlepších týmů I.R.L. Jsme proto nadšení z toho, že si nás vybrali jakožto svého partnera pro příští sezonu 2003. Felipe Giaffone se zavedl v této sérii jako jeden z nejlepších mladých talentů“.

Nunn Racing by měl ještě potvrdit, zda se bude účastnit s jedním vozem konkurenčního seriálu C.A.R.T. s jezdcem Tonym Kannanem. Vše ale není tak jisté, protože tento brazilský jezdec je přesvědčován týmem I.R.L. Andretti Green Racing k tomu, aby jezdil za tento tým již v příští sezoně I.R.L.
Vytisknout

Diskuze: Nunn Racing bude využívat motory Toyota v IRL 2003

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Další články

Aktuálně

reklama

Doporučujeme

Věterán CART tým Coyne Racing vstoupí do nového ročníku s novým jezdcem - anotační foto

Věterán CART tým Coyne Racing vstoupí do nového ročníku s novým jezdcem

Čtěte dále

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud