World Endurance Championship (WEC) živě na Eurosportu

iM1, 22. října 2016, 21:15 Google+

Všem fanouškům vytrvalostního mistrovství světa přinášíme dobrou zprávu. V následujících 4 letech bude Eurosport přinášet přímé přenosy nejenom z Le Mans, ale i ze všech zbývajících 8 podniků šampionátu.

Počet komentářů:  1 komentář (Poslední 26.10. 13:27) Napište svůj názor
Eurosport přinese v letech 2017 - 2020 poprvé přímé přenosy ze všech závodů WEC

Eurosport přinese v letech 2017 - 2020 poprvé přímé přenosy ze všech závodů WEC | foto: Eurosport

Sdílejte článek

Sportovní TV kanál Eurosport se dohodl se společností Infront Sports & Media, která v mediální oblasti zastupuje promotéra WEC - společnost Automobile Club de l´Ouest (ACO) na dlouhodobé spolupráci v oblasti distribuce přímého přenosu z jednotlivých závodů WEC. Tato spolupráce je dohodnuta pro období následujících 4 let. Počínaje rokem 2017 budou přímé přenosy k dispozici nejen na TV kanále Eurosport, ale současně i na digitální platformě Eurosport Player, která kromě klasického přenosu nabídne i různé další volby, například obrazy z kamer ve vozidlech, záběry z boxů jednotlivých týmů apod.

Peter Hutton, generální ředitel TV Eurosport, tuto událost okomentoval takto: „Fanoušci motorsportu jsou velmi zaujatí sledováním závodů, je to divácká skupina, která v průběhu přenosů zůstává u obrazovek po celý vysílací čas. Jsme velice rádi, že kromě již klasického přenosu z Le Mans můžeme rozšířit svou nabídku i o přenosy z ostatních vytrvalostních závodů. Těší nás, že v následujících 4 letech jim můžeme poskytnout bližší pohledy na tuto unikátní světovou vytrvalostní sérii.

Pierre Fillon, předseda Automobile Club de l´Ouest, se vyjádřil: „Jsme velmi rádi, že jsme s Eurosportem prodloužili spolupráci ohledně přenosu ze závodu v Le Mans o další 4 roky. Velice nás těší i rozšíření této spolupráce na všechny ostatní závody World Endurance Championship. Partnerům našeho seriálu jsme slíbili rozšíření mediální podpory a tento svůj slib tímto aktem plníme. Tato naše nová dohoda dokazuje naše odhodlání rozšířit vysílání přenosů nejen z našeho největšího závodu 24 H Le Mans, ale i ze všech ostatních závodů a nabídnout tak větší možnosti sledovat náš šampionát divákům v Evropě a Asijsko-pacifické oblasti.

Gérard Neveu, generální ředitel FIA-WEC, jej doplnil: „Oznámení o prodloužení a zároveň rozšíření přenosů z World Endurance Championship je skvělá zpráva pro všechny motoristické fanoušky a speciálně pro ty, kteří sledují vytrvalostní závody. TV vysílání není omezeno hranicemi jednotlivých států a díky tomu umožní sledovat dění na dráze a prožívat vzrušení ze závodů WEC diváků po celém světě. Umožní nám to také oslovit miliony nových lidí a ukázat jim atraktivitu našich závodů a věřím, že tím získáme i mnoho nových fanoušků vytrvalostních závodů.

Google+ Vytisknout

Diskuze: World Endurance Championship (WEC) živě na Eurosportu

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 1, poslední 26.10.2016 13:27 Vložte komentář

Zobrazen poslední komentář. Vstupte do diskuze Vložte komentář

Související články

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Audi nemá důvod něco měnit, ponechává si tak stejnou jezdeckou sestavu

Audi potvrdilo jezdeckou sestavu DTM pro příští rok

Většina jezdecké sestavy BMW pro příští sezonu DTM je známá

BMW potvrdilo pět jezdců pro příští rok

Ekström, Mattias

Vrátí se Ekström do DTM v roce 2019?

Farfus, Augusto

Augusto Farfus odchází z DTM, kde jej uvidíme?

Gary Paffett nakonec svedl souboj o titul s René Rastem

Hockenheimring: Rast vítězí v závodě, Paffett si připisuje titul mistra!

René Rast získává další vítězství, už páté v řadě!

Hockenheimring: Rast vyhrává sobotní závod a v boji o titul tak jsou tři jezdci

reklama
reklama

Doporučujeme

Vítězný vůz Toyota #6 a vítěz závodu 6 Hours of Fuji Kamui Kobayashi

Fuji: Toyota vítězí s nejtěsnějším rozdílem v historii WEC

Čtěte dále

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud