Monza 1. jízda: Smrž skončil dvanáctý

iMotorSport.cz / mediafax, 10. května 2009, 14:35 Google+

MONZA, 1. JÍZDA; Český motocyklista Jakub Smrž obsadil v nedělní první jízdě na mistrovství světa superbiků v italské Monze dvanáctou příčku, nejrychlejší byl v závodě Michel Fabrizio z Itálie. Výsledky přinesly oficiální stránky závodu.

371

Šestadvacetiletý Smrž startoval do nedělního závodu z páté řady, když v sobotním superpole vybojoval až dvacátou pozici. Český motocyklista celých osmnáct kol na stroji značky Ducati zvládl v čase 32:20,303 a skončil dvanáctý. První byl v cíli Ital Fabrizio. Na druhém a třetím místě se seřadili Japonci Haga Norijuki a Kyjonari.

MS superbiků Monza, nedělní výsledky:

První závod: 1. Fabrizio (It./Ducati) 31:50,758. 2. Haga (Jap./Ducati) 31:50,997, 3. Kyjonari (Jap./Honda) 31:58,933, 4. Kagajama (Jap./Suzuki) 32:01,759, 5.Rea (Brit./Honda) 32:03,205 ... 12. SMRŽ (ČR/Ducati) 32:20,303.