Týmy Panther a Menard testovali nový motor Chevy pro rok 2003

ar1, 23. listopadu 2002, 14:07 Google+

Přední týmy letošního šampionátu Indy Racing League Panther Racing a Tým Menard testovali nový motor pro novou sezonu 2003 v texaském Motor Speedway.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor

Sdílejte článek

Americký výrobce automobilů a závodních motorů Chevrolet udělal velký krok ku předu ve snaze zvítězit v souboji s výrobcem motorů Toyota, který je velkým a také novým zástupcem v seriálu I.R.L. v příští sezoně.

Dvojmnásobný vítěz šampionátu I.R.L. Sam Hornish jr. a Billy Boat testovali pro tým Panther a Jacques Lazier a Vitor Meira pro Menard. Boat a Meira měly hlavní náplní testování zkoušky pneumatik Firestone.

„Vše probíhalo hladce“ prohlásil po testech Hornish. „Testovali jsme po celý den spolehlivost nového motoru a zjišťovali jsme možnosti tohoto nově vyvinutého motoru“.

Lazier se vrátil do kokpitu koncem letošní sezony poté, co utrpěl zuranění ze závodu na oválu v Nazarethu v dubnu 2002. „Pokročili jsme tímto testem hodně kupředu, hodně nám pomohlo GM. Oprvdu jsem tento test potřeboval. Cítím, že jsem na 100% zpět. Jsem opravdu šťastný“
Vytisknout

Diskuze: Týmy Panther a Menard testovali nový motor Chevy pro rok 2003

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Další články

Aktuálně

reklama

Doporučujeme

Buddy Rice debutuje v Indy - anotační foto

Buddy Rice debutuje v Indy

Čtěte dále

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud