Wurz: „DTM poskytuje fantastické závody“

ar1, 3. června 2005, 16:30 Google+

V nedaleké Vídni se dnes uskutečnila tisková konference, které se zúčastnili tzv. hosté cti.

Počet komentářů:  0 komentářů Napište svůj názor

Sdílejte článek

Mezi nimiž nechyběl i rakouský jezdec Formule 1 Alexander Wurz. Z DTM na tiskovou konferenci přijeli mimo jiné i Marcel Fässler (Opel), Jamie Green (Mercedes-Benz) a Martin Tomczyk (Audi).

Wurz se stal nováčkem DTM v roce 1996. Dle Wurze tento šampionát poskytuje fantastickou podívanou na závodní boje všech jezdců a také jedinečnou publicitu sponzorům tohoto šampionátu. Wurz závodil v roce 1996 za značku Opel. Wurz se stal nováčkem roku po odjetých 14 závodech. Dnes je třetím jezdcem týmu McLaren Mercedes. Dle Wurze má DTM letos velmi silný vzrůstající trend. Také kvůli Mika Hakkinenovi. Mika prokázal velké jezdecké dovednosti, když dokázal již ve třetím závodě vyhrát. A to ještě musíme připomenout, že měl dva roky závodní přestávku.

Wurz nakonec na tiskové konferenci všem rakouským krajanům závod v Brně doporučil, protože se jedná o velkou podívanou za levné vstupenky – samozřejmě pro rakouské občany.

Foto: West McLaren Mercedes
Google+ Vytisknout

Diskuze: Wurz: „DTM poskytuje fantastické závody“

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Doporučujeme

Další články

Aktuálně

Speciální barevné provedení závodních vozů týmu Ford Chip Ganassi Racing oslavuje minulé i současné úspěchy značky v Le Mans

Tovární Ford jede naposledy do Le Mans. Prozradil něco ze zákulisí

reklama

Doporučujeme

Janiš, Jaroslav

Janiš pojede F3000 v rámci víkendu DTM

Čtěte dále

Fotogalerie

reklama

Zprávy odjinud