DISKUZE K ČLÁNKU Potvrzeno: V DTM v roce 2017 uvidíme jen 18 aut

Redukce startovního pole v DTM pro sezonu 2017 na jen 18 speciálů je oficiálně potvrzena - Audi zůstává u struktury tří týmů, BMW posílá MTEK do WEC a Mercedes vypověděl spolupráci s Mückem i ART.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Zix.

  Zix.

  78.102.247.XXX
  Teda čumim co se v DTM děje, z 1 strany je škoda že ubydou vozy. Z 2. to ale nebude tak hrozný, protože hodně pilotů jen dělalo poskoky hlavním jezdcům a někteří tam jen otravovali s tím že snad něco dokážou. Další tam byli asi za zásluhy - v tomhle ohledu sem rád že zmizej Tomczyk nebo Schnedier a možná další, protože ty poslední roky jezdili děsně a bylo jasný, že už nikdy nic nedokážou.

  Jak je taky vidět, tak DTM neni tolik populární aby ty 3 značky do ní cpaly tolik peněz a radši se dohodli na doborovolným snížení nákladů. Je proto škoda, že se pořád jen mluví o tom potenciálním spojení se Super GT a nějakou tou sérií z USA.

  PS. Vážně se u Audi nic nezmění, když ABT má 4 vozy a bude mít jen 2? 11

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.

Aktuálně

reklama

Doporučujeme

Zprávy odjinud

reklama