DISKUZE K ČLÁNKU Mistrovství světa Formule E 2021: Kalendář závodů znovu revidován

Formula E znovu přepracovala kalendář. Elektrický šampionát uspořádá na následujících dvou akcích dva ePrix. Takže v Římě 10. a 11. Dubna a ve Valencii 24. a 25. dubna. Důvod? Formule E chce dokončit pokud možno co nejvíce závodů co nejrychleji, protože jiné události jsou na pokraji. Závod naplánovaný na 22. května v Marrákeši se otřásá v základech, protože marocké úřady v současné době do značné míry uzavřely vzdušný prostor. Maroko je považováno za oblast vysokého rizika koronavirové pandemie.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Aktuálně

Audi, Formule E

Formule 1 versus. Formule E: F1 zaznamenala nižší sledovanost

Ferrari 488GTE týmu Scuderia Corsa s posádkou Christina Nielsen, Brett Curtis, Alessandro Balzan

Nezapomenutelný souboj mezi Ferrari a Fordem pokračuje

Stáj DS Virgin Racing odhaluje před prvním závodem druhé sezóny mistrovství Formule E FIA nový design svých vozů, v nichž se piloti Sam Bird a Jean-Eric Vergne poprvé objeví během posledních testovacích jízd 24.–25. srpna v Donington Parku.

Vývoj ve Formuli E: Velká čtyřka Mercedes, Porsche, BMW a Audi na startu

start

DTM ruší zahajovací závod v Rusku a zkracuje kalendář

reklama

Doporučujeme

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500 | 22. 6. 2021 22:38