Abraham s naštípnutým loktem 10. v Estorilu

iMotorSport.cz / mediafax, 31. října 2010, 13:55 Google+

ESTORIL, MOTO2 - ZÁVOD; Velkou cenu Portugalska silničních motocyklů ve třídě Moto 2 vyhrál v neděli Němec Stefan Bradl s motocyklem Suter. Český závodník Karel Abraham obsadil desáté místo, výsledky zvěřejnily oficiální stránky závodu.

371

Český závodník Abraham v sobotním deštivém tréninku upadl, má naštípnutou kost v ruce a dlouho nebylo jasné, zda do nedělního závodu vůbec vyrazí. Nakonec se ale rozhodl startovat a v Estorilu se umístil na desátém místě. V průběžném pořadí šampionátu je Abraham na čtrnáctém místě.

GP Portugalska:

Moto2: 1. Bradl (Něm./Suter) 46:59,723, 2. Baldini (It./I.C.P.) +0,068, 3. De Angelis (RSM/Honda) +2,830, 4. Redding (V. Brit./Suter) +2,842, 5. Sofuoglu (Tur./Suter) +2,947,... 10. ABRAHAM (ČR/FTR) +4,311.

Průběžné pořadí MS ve třídě Moto2: 1. Elias (Šp./Moriwaki) 271, 2. Simon (Šp./Suter) 185, 3. Iannone (It./Speed Up) 179, 4. Lüthi (Švýc./Moriwaki) 143, 5. Corsi (It./Motobi) 129,... 14. ABRAHAM (ČR/FTR) 71, 34. PEŠEK (ČR/Moriwaki) 5.