Scheider věnuje 10 000 Euro na dobrý účel

iM2, 28. srpna 2008, 09:00 Google+

Kromě Tima Scheidera a Markuse Winkelhocka byli na show pro těžce nemocné děti a rodiny ve špatné finanční situaci pozvání Jan Ullrich (závodní jezdec na kole), Michael A. Grimm (herec), Sven Hannawald (ex skokan na lyžích), Christoph Langen (olympijský vítěz na bobu) a další.

Scheider, Timo

Scheider, Timo | foto: dtm.de

Dosud ještě nikdy nevidělo město Friedrichshafen tolik celebrit najednou. V napínavém čtyřhodinovém závodě vyhrál momentálně vedoucí muž DTM a pilot Audi Timo Scheider. Spolu se svojí partnerkou měl Timo nápad na uspořádání této akce. Na druhém místě byl v cíli Christoph Langen (olympijský vítěz na bobu), třetí místo vybojoval bývalý skokan na lyžích Sven Hannawald.

Fandové motorsportu si mohli koupit místo v jednom z týmů v internetové dražbě. Okolo trati bylo v sobotu kolem 3 000 nadšených diváků. Podle prvních informací by akce měla vidělat kolem 10 000 Eur. Dosud ještě nikdy nevidělo město Friedrichshafen tolik celebrit najednou.